Maestro (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (67 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Group
ro: Grup

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: more
ro: mai multe

en: Comments
ro: Comentarii

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Go
ro: Mergi

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Variable
ro: Variabilă

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Update
ro: Actualizare

en: Assigned
ro: Atribuit

en: User
ro: Utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Create
ro: Crează

en: Active
ro: Activ

en: Submitted
ro: Trimis

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: N/A
ro: N/D

en: Default Value
ro: valoare implicită

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: End
ro: Sfârşit

en: Role
ro: Rol

en: Optional
ro: Opţional

en: Close
ro: Închideți

en: Task
ro: Sarcină

en: Operation
ro: Operație

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Approved
ro: Aprobat

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Accepted
ro: Admis

en: Deleted
ro: Şters

en: Fixed
ro: Fix

en: Completed
ro: Finalizată

en: New
ro: Nou

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Complete
ro: Finalizat

en: Apply
ro: Aplică

en: Assign
ro: Alocare

en: Available
ro: Disponibil

en: Offset
ro: Decalaj

en: unassign
ro: neatribuire

en: Choose an action
ro: Alege o acţiune

en: Started
ro: Început

en: Notification
ro: Notificare

en: Draft
ro: Proiect

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Archived
ro: Arhivat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
