Maestro (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Group
sl: Skupina

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Comments
sl: Komentarji

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: N/A
sl: N/D

en: Owner
sl: Lastnik

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Close
sl: Zapri

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Choose an action
sl: Izberite akcijo
