Maestro (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: ID
th: ไอดี

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: N/A
th: ไม่มี

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Close
th: ปิด

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Message:
th: ข้อความ:

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Complete
th: เสร็จ

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ
