Maestro (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (70 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Group
fi: Ryhmä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: Comments
fi: Kommentit

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Go
fi: Mene

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Update
fi: Päivitys

en: Main
fi: Pää

en: Assigned
fi: Vastuuhenkilö

en: User
fi: Käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: Active
fi: Voimassa

en: Submitted
fi: Lisätty

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Owner
fi: Omistaja

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Role
fi: Rooli

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Close
fi: Sulje

en: Task
fi: Tehtävä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Message:
fi: Viesti:

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Unapproved
fi: Hyväksymätön

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Completed
fi: Valmis

en: New
fi: Uusi

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Complete
fi: Valmis

en: Apply
fi: Käytä

en: Assign
fi: Liitä tilanteeseen

en: Available
fi: Saatavilla

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Comment by
fi: Kommentti:

en: unassign
fi: poista tilanteesta

en: Choose an action
fi: Valitse toimenpide

en: Started
fi: Aloitettu

en: Queue ID
fi: Jonon ID

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: Task ID
fi: Tehtävän ID

en: Delete Template
fi: Poista template

en: Master
fi: Isäntä
