Maestro (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (97 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Group
nl: Groep

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Comments
nl: Reacties

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Go
nl: Filter

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Variable
nl: Variabele

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Main
nl: Hoofd

en: Assigned
nl: Toegewezen aan

en: User
nl: Gebruiker

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Create
nl: Aanmaken

en: Active
nl: Actief

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Role
nl: Rol

en: Optional
nl: Optioneel

en: Close
nl: Sluiten

en: Task
nl: Taak

en: Operation
nl: Bewerking

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Message:
nl: Bericht:

en: Accept
nl: Accepteren

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Fixed
nl: Vast

en: on
nl: op

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Completed
nl: Voltooid

en: New
nl: Nieuwe

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Complete
nl: Voltooid

en: Apply
nl: Toepassen

en: Assign
nl: Toewijzen

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Comment by
nl: Reactie van

en: unassign
nl: toewijzing ongedaan maken

en: Choose an action
nl: Kies een actie

en: Started
nl: Gestart

en: Notification
nl: Melding

en: Delete Comment
nl: Reactie verwijderen

en: Assignment
nl: Instructie

en: Draft
nl: Concept

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Assigned to:
nl: Toegewezen aan:

en: Ready
nl: Gereed

en: nobody
nl: niemand

en: Reminder
nl: Herinnering

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Task ID
nl: Taak-ID

en: On Assignment
nl: Bij toewijzing

en: On Completion
nl: Bij voltooing

en: On Hold
nl: Gepauzeerd

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: nobody assigned
nl: niet toegewezen

en: New Task
nl: Nieuwe taak

en: Continue with delete?
nl: Doorgaan met verwijderen?

en: Select a task to draw the line to.
nl: Selecteer een taak om een lijn naar toe te trekken.

en: Draw Line
nl: Lijn trekken

en: Edit Task
nl: Taak bewerken

en: Delete Task
nl: Taak verwijderen

en: Administer Maestro Workflows
nl: Maestro Workflows beheren

en: View Outstanding Tasks
nl: Openstaande taken bekijken

en: Edit Outstanding Tasks
nl: Openstaande taken bewerken

en: Re-Assign Tasks
nl: Taken opnieuw toewijzen

en: Select Workflow
nl: Selecteer workflow

en: When the
nl: Als de

en: task from the
nl: taak van de

en: Delete Project
nl: Project verwijderen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Interactive
nl: Interactief
