Maestro (7.x-1.6) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Update
os: Сног кæн
