Maestro (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (62 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Group
el: Ομάδα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Update
el: Ενημέρωση

en: User
el: Χρήστης

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: Active
el: Ενεργό

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Role
el: Ρόλος

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Fixed
el: Σταθερό

en: on
el: ανοικτό

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: New
el: Δημιουργία

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Assign
el: Προσδιορισμός

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: unassign
el: αναίρεση προσδιορισμού

en: Choose an action
el: Επιλογή ενέργειας

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Ready
el: Έτοιμος

en: Asc
el: Αύξ
