Maestro (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (114 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Group
hu: Csoport

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Go
hu: Mehet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Variable
hu: Változó

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Update
hu: Frissítés

en: Main
hu: Fő

en: Assigned
hu: Felelős

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Create
hu: Létrehozás

en: Active
hu: Aktív

en: Submitted
hu: Beküldött

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Default Value
hu: Alapértelmezett érték

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Role
hu: Szerepkör

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Close
hu: Bezár

en: Task
hu: Feladat

en: Operation
hu: Művelet

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Deleted
hu: Törölt

en: Fixed
hu: Rögzített

en: on
hu: be

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: Completed
hu: Teljesítve

en: New
hu: Új

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Complete
hu: Kész

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Assign
hu: Hozzárendelés

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: Description:
hu: Leírás:

en: Available
hu: Elérhető

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Offset
hu: Eltolás

en: other
hu: egyéb

en: Comment by
hu: Hozzászólt

en: unassign
hu: hozzárendelés törlése

en: Choose an action
hu: Művelet kiválasztása

en: Started
hu: Indult

en: Notification
hu: Értesítés

en: Delete Comment
hu: Hozzászólás törlése

en: Assignment
hu: Hozzárendelés

en: Template Variables
hu: Sablon változói

en: Draft
hu: Vázlat

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Assigned to:
hu: Felelős:

en: Ready
hu: Kész

en: nobody
hu: senki

en: Reminder
hu: Emlékeztető

en: Archived
hu: Archivált

en: Task ID
hu: Feladat azonosítója

en: Set debug mode on
hu: Nyomkövetés bekapcsolása

en: get_ProcessVariable: The Process ID has not been set.
hu: get_ProcessVariable: nem lett beállítva a folyamat azonosító.

en: Aborted
hu: Megszakítva

en: If Condition False
hu: Ha a feltétel hamis

en: Regenerated
hu: Megújított

en: New Task
hu: Új feladat

en: Continue with delete?
hu: A törlés folytatása?

en: Select a task to draw the line to.
hu: Feladatot kell választani az összekötéshez.

en: Draw Line
hu: Összekötés

en: Clear Adjacent Lines
hu: Létező összekötések törlése

en: Edit Task
hu: Feladat szerkesztése

en: Delete Task
hu: Feladat törlése

en: Draw Success Line
hu: Feltétel teljesült összekötés

en: Draw Fail Line
hu: Feltétel nem teljesült összekötés

en: Enable the import window in the Template Editor.
hu: Az import ablak bekapcsolása a sablon szerkesztőben.

en: Enable Maestro Notifications.
hu: Maestro értesítések bekapcsolása.

en: Checking this option will turn on the Maestro Notifications mechanism.
hu: Bekapcsolás esetén aktiválódik a Maestro értesítési rendszer.

en: Select Which Notifiers to Enable
hu: Ki kell választani, hogy melyik értesítő legyen bekapcsolva.

en: Delete Project
hu: Projekt törlése

en: And Task
hu: ÉS

en: If Task
hu: HA

en: Interactive Function Task
hu: Interaktív funkció

en: Set Process Variable Task
hu: Folyamat változó beállítása

en: Manual Web Task
hu: Kézi web

en: Content Type Task
hu: Tartalomtípus

en: Task Console
hu: Feladatkonzol

en: Delete this variable?
hu: Változó törlése?

en: Delete this template?
hu: Sablon törlése?

en: Comments:
hu: Hozzászólások:

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
