Maestro (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (34 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Close
ug: يېپىش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Unapproved
ug: تەستىقلانمىغان

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Assign
ug: تەڭشەش

en: Draft
ug: كوپىيە

en: - All -
ug: ھەممىسى
