Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Update
bn: আপডেট

en: Error
bn: ত্রুটি
