Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་
