Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Update
eu: Eguneratu

en: Error
eu: Errorea
