Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Update
fi: Päivitys

en: Error
fi: Virhe
