Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Update
gl: Actualizar

en: Error
gl: Erro
