Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Update
hu: Frissítés

en: Error
hu: Hiba
