Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Update
ja: 更新

en: Error
ja: エラー
