Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Update
kk: Жанарту

en: Error
kk: Қате
