Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Error
lt: Klaida
