Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Error
my: အမှား
