Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Update
sq: Rifresko

en: Error
sq: Gabim
