Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Error
ta: பிழை
