Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Error
te: సమస్య
