Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Update
tr: Güncelle

en: Error
tr: Hata
