Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Update
de: Aktualisieren

en: Error
de: Fehler

en: Complete Task
de: Aufgabe beenden

en: Illegal save attempt.
de: Unerlaubter Speichern-Versuch
