Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Error
mn: Алдаа
