Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Update
pt: Atualizar

en: Error
pt: Erro
