Maestro Webform Tasktype (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Update
uk: Оновити

en: Error
uk: Помилка

en: Illegal save attempt.
uk: Неправильна спроба запису.

en: Webform Task
uk: Задачі веб форм
