Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə
