Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: You are here
be: Вы тут
