Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта

en: You are here
bg: Вие сте тук
