Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: You are here
ca: Esteu aquí
