Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: You are here
cs: Jste zde
