Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn

en: !datetime — !username
cy: !datetime - !username

en: You are here
cy: Rydych yma
