Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: You are here
el: Είστε εδώ
