Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: !datetime — !username
eo: !datetime - !username

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie
