Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: You are here
he: הינך נמצא כאן
