Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं
