Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Help
id: Bantuan

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: You are here
id: Anda di sini
