Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: You are here
ja: 現在地
