Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene
