Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​
