Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ
