Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Help
fa: راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Footer
fa: پاورقی
