Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: You are here
ro: Eşti aici
