Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: You are here
sv: Du är här
