Magazeen Lite (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây
