Magazeen Lite (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Help
da: Hjælp

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: You are here
da: Du er her

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Highlighted
da: Fremhævet
