Magazeen Lite (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Comments
de: Kommentare

en: Help
de: Hilfe

en: Right sidebar
de: Rechte Seitenleiste

en: Footer
de: Fußzeile

en: !datetime — !username
de: !datetime – !username

en: You are here
de: Sie sind hier

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Search area
de: Suchbereich
