Magazeen Lite (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Help
fi: Ohje

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu
