Magazeen Lite (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Help
oc: Ajuda

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
